Pobyty

Fara v Holostřevech

Nabízíme možnost pobytu v přízemí fary vhodné zejména pro organizace pracující s dětmi a mládeží (např. pro uskutečnění skautských výprav či duchovních obnov farností).

fara se zahradou

Co je k dispozici?

přízemí: 3 velké místnosti s prkennou podlahou (jedna z nich centrálně vytápěná, ostatní s lokálními kamny), 1 x vybavená kuchyň (elektrický sporák + trouba, teplá voda a dostatek nádobí, centrální vytápění), 3x WC, 2x sprchový kout (centrální vytápění). Matrace pro spaní na zemi.

místnost chodba

mezipatro: 1 koupelna (1x záchod, 1 x sprchový kout s teplou vodou, centrální vytápění) v případě nouze i 1 x suchý záchod na zahradě.

zahrada: Okolo fary je veliká zahrada s ohništěm

krásné okolí: lesy v okolí výrovského potoka, rybník....

Co s sebou: návštěvníci potřebují spacák, přezůvky, v případě většího počtu ubytovaných i karimatky (celkový počet matrací je cca. 17).

Úklid: na konci pobytu je třeba počítat s časem na úklid používaných místností, tak aby byly připravené pro další návštěvníky. Úklid obnáší vytření podlah, úklid kuchyně a umytí používaných sprch, záchodů.

Jaká je cena?

Základní cena: 75 Kč za osobu a noc

Možnost táboření na zahradě:

Nabízíme také možnost ubytování ve vlastních stanech na zahradě s přístupem k pitné vodě, do kuchyně či koupelny. Cena domluvou dle požadavků na využití zázemí fary.

Kontakt: holostrevy.fara(zavináč)gmail.com
telefon: +420 775 694 003 (Petra Klára Týnovská)

případné dotazy: Elva Frouz, tel. 775196821, elvaf(zavináč)volny.cz

Jak k nám? bližší informace o dopravě k nám naleznete zde.